Etape


Chránič chrbtice Etape Back Pro čierno-oranžová S (150-175)

Chránič chrbtice Etape Back Pro čierno-oranžová S (150-175)

Chránič chrbtice Etape Back Pro je opatrený patentovanou 4-vrstvovou absorpčnou penou EVA, ktorá Vás bezpečne ochráni pri pádoch na lyžiach či na snowboarde. Chránič je schválený podľa normy STN EN 1621-2 a zníži tak riziko Vášho úrazu na minimum. Anatomický tvar chrániča, nastaviteľné popruhy a elastické stiahnutie v páse na suchý zips zaručujú, že sa chránič prispôsobí každému typu postavy. To spolu s..Chránič chrbtice Etape Back Pro čierno-zelená S (150-175)

Chránič chrbtice Etape Back Pro čierno-zelená S (150-175)

Chránič chrbtice Etape Back Pro je opatrený patentovanou 4-vrstvovou absorpčnou penou EVA, ktorá Vás bezpečne ochráni pri pádoch na lyžiach či na snowboarde. Chránič je schválený podľa normy STN EN 1621-2 a zníži tak riziko Vášho úrazu na minimum. Anatomický tvar chrániča, nastaviteľné popruhy a elastické stiahnutie v páse na suchý zips zaručujú, že sa chránič prispôsobí každému typu postavy. To spolu s..Chránič chrbtice Etape Back Pro S (150-175)

Chránič chrbtice Etape Back Pro S (150-175)

Chránič chrbtice Etape Back Pro je vybavený patentovanou 4-vrstvovou absorpčnou penou EVA, ktorá vás bezpečne ochráni pri pádoch na lyžiach či na snowboarde. Chránič je schválený podľa normy STN EN 1621-2 a zníži tak riziko Vášho úrazu na minimum. Anatomický tvar chrániča, nastaviteľné popruhy a elastické stiahnutie v páse na suchý zips zaručujú, že je chránič chrbtice vhodný pre každú postavu, a to spolu s..Dámsky chránič chrbtice Etape Soft Pro M (155-175)

Dámsky chránič chrbtice Etape Soft Pro M (155-175)

Dámsky chránič chrbtice Etape Soft Pro, určený najmä pre lyžovanie a snowboarding, vyniká svojou patentovanou 4-vrstvovou absorpčnou penou EVA. Tá zaručí maximálnu ochranu pre Vašu chrbticu v prípade pádu. Chránič chrbtice sa vďaka svojmu anatomickému tvaru, nastaviteľným popruhom a elastickému stiahnutiu v páse na suchý zips dokonale prispôsobí Vašej postave a nebude Vám nijako brániť v pohybe. Komfort pri jazde..Dámsky chránič chrbtice Etape Soft Pro S (140-160)

Dámsky chránič chrbtice Etape Soft Pro S (140-160)

Dámsky chránič chrbtice Etape Soft Pro, určený najmä pre lyžovanie a snowboarding, vyniká svojou patentovanou 4-vrstvou absorpčnou penou EVA. Tá zaručí maximálnu ochranu pre Vašu chrbticu v prípade pádu. Chránič chrbtice sa vďaka svojmu anatomickému tvaru, nastaviteľným popruhom a elastickému stiahnutiu v páse na suchý zips dokonale prispôsobí ženskej postave a nebude Vám nijako brániť v pohybe. Komfort pri jazde..Detský chránič chrbtice Etape Junior Fit bielo-ružová - XS (110-128)

Detský chránič chrbtice Etape Junior Fit bielo-ružová - XS (110-128)

Detský chránič chrbtice Etape Junior Fit je vhodný pre ochranu Vašich detí na zjazdovkách pri lyžovaní alebo snowboardingu. Pevný a zároveň ľahký PP plast zaručuje maximálnu bezpečnosť chrbtice v prípade pádu. Chránič chrbtice má anatomický tvar, nastaviteľné popruhy, hrudnú pracku a elastické stiahnutia v páse na suchý zips. Nemusíte sa teda obávať, že by Vášmu dieťaťu chránič nesadol. Nízka hmotnosť už..Detský chránič chrbtice Etape Junior Fit čierno-modrá - XS (110-128)

Detský chránič chrbtice Etape Junior Fit čierno-modrá - XS (110-128)

Detský chránič chrbtice Etape Junior Fit je vhodný pre ochranu Vašich detí na zjazdovkách pri lyžovaní alebo snowboardingu. Pevný a zároveň ľahký PP plast zaručuje maximálnu bezpečnosť chrbtice v prípade pádu. Chránič chrbtice má anatomický tvar, nastaviteľné popruhy, hrudnú pracku a elastické stiahnutia v páse na suchý zips. Nemusíte sa teda obávať, že by Vášmu dieťaťu chránič nesadol. Nízka hmotnosť už..Detský chránič chrbtice Etape Junior Pro čierno-ružová S (116-134)

Detský chránič chrbtice Etape Junior Pro čierno-ružová S (116-134)

Detský chránič chrbtice Etape Junior Pro vďaka svojej patentovanej 4-vrstvovej absorpčnej pene EVA bezpečne ochráni Vaše dieťa pred úrazmi chrbtice na lyžiach alebo snowboarde. Chránič chrbtice je anatomicky tvarovaný, má nastaviteľné popruhy a elastické stiahnutie v páse na suchý zips. Nemusíte sa teda obávať, že by Vášmu dieťaťu nesadol. Nízka hmotnosť chrániča a vysoko priedušný 3D ventilačný materiál na..Detský chránič chrbtice Etape Junior Pro čierno-zelená S (116-134)

Detský chránič chrbtice Etape Junior Pro čierno-zelená S (116-134)

Detský chránič chrbtice Etape Junior Pro vďaka svojej patentovanej 4-vrstvovej absorpčnej pene EVA bezpečne ochráni Vaše dieťa pred úrazmi chrbtice na lyžiach alebo snowboarde. Chránič chrbtice je anatomicky tvarovaný, má nastaviteľné popruhy a elastické stiahnutia v páse na suchý zips. Nemusíte sa teda obávať, že by Vášmu dieťaťu nesadol. Nízka hmotnosť už od 300 g a vysoko priedušný 3D ventilačný materiál na..Comp PRO lyžařská helma 58-61;černá

Comp PRO lyžařská helma 58-61;černá

Lyžařská přilba Etape Comp PRO s integrovaným zorníkem, který spolehlivě chrání proti UV záření. Pro přilbu byla využita moderní technologie IN MOLD. Do výbavy lyžařské..Grace PRO lyžařská helma 58-61;bílá

Grace PRO lyžařská helma 58-61;bílá

Lyžařská přilba Etape Grace PRO s integrovaným zorníkem, který spolehlivě chrání proti UV záření. Pro přilbu byla využita moderní technologie IN MOLD. Do výbavy lyžařské..Back PRO chránič páteře XL;černá-zelená

Back PRO chránič páteře XL;černá-zelená

Chránič zad Etape Back PRO se skvěle přizpůsobí tělu a zajistí tak maximální pohodlí a bezpečnost pro všechny vyznavače zimních sportů, kteří hledají kvalitní ochranu a..Chránič páteře Etape Back Pro Velikost M (170-180)

Chránič páteře Etape Back Pro Velikost M (170-180)

Chránič páteře Etape Back Pro je opatřen patentovanou 4-vrstvou absorpční pěnou EVA, která vás bezpečně ochrání při pádech na lyžích či na snowboardu. Chránič je..Soft PRO chránič páteře L

Soft PRO chránič páteře L

Dámský chránič zad Etape Soft PRO se skvěle přizpůsobí ženskému tělu a zajistí tak maximální pohodlí a bezpečnost všem vyznavačkám zimních sportů, které hledají..Grace lyžařská helma 58-61;bílá

Grace lyžařská helma 58-61;bílá

Lyžařská helma Etape Grace se hodí na lyže i na snowboard. Zaručuje dobré odvětrání a vysokou ochranu. Pro přilbu byla využita moderní technologie IN MOLD. Do výbavy..Comp lyžařská helma 55-58;černá

Comp lyžařská helma 55-58;černá

Lyžařská helma Etape Comp se hodí na lyže i na snowboard. Zaručuje dobré odvětrání a vysokou ochranu. Pro přilbu byla využita moderní technologie IN MOLD. Do výbavy..Dámský chránič páteře Etape Soft Pro Velikost M (155-175)

Dámský chránič páteře Etape Soft Pro Velikost M (155-175)

Dámský chránič páteře Etape Soft Pro, určený zejména pro lyžování a snowboarding, vyniká svou patentovanou 4-vrstvou absorpční pěnou EVA. Ta zaručí maximální ochranu pro..Dětský chránič páteře Etape Junior Fit Barva černo-modrá, Velikost S (122-140)

Dětský chránič páteře Etape Junior Fit Barva černo-modrá, Velikost S (122-140)

Dětský chránič páteře Etape Junior Fit je vhodný pro ochranu vašich dětí na sjezdovkách při lyžování nebo snowboardingu. Pevný a zároveň lehký PP plast zaručuje..Dětský chránič páteře Etape Junior Fit Barva černo-modrá, Velikost XS (110-128)

Dětský chránič páteře Etape Junior Fit Barva černo-modrá, Velikost XS (110-128)

Dětský chránič páteře Etape Junior Fit je vhodný pro ochranu vašich dětí na sjezdovkách při lyžování nebo snowboardingu. Pevný a zároveň lehký PP plast zaručuje..
SOCIAL MEDIA
facebook twitter youtube
© 2018 Športový tovar, outdoor vybavenie a športové potreby Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb