Informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Športy | Dvojkolky a elektroboardy | Elektrické dvojkolky
Dodávateľ:Windrunner
Cena:617.2 €

Elektrická dvojkolka Windrunner Handy U2 je inteligentné balančné vozidlo, ktoré sa ovláda len prenášaním váhy. Disponuje totiž moderným elektronickým stabilizačným systémom, vďaka ktorému je jazda veľmi jednoduchá a jej zvládnutie je otázkou iba niekoľkých minút. A vďaka výške riadidiel je ešte intuitívnejšie. Je ideálna pre zábavné a nevšedné cestovanie po meste a chodníkoch, avšak hodí sa aj na premiestňovanie v rámci veľkých firemných areálov. K tomu dvojkolke dopomáhajú 10" nafukovacie kolesá, ktoré zvládnu prekonať aj ľahké nerovnosti alebo stúpanie až do uhla 15°. Do chodu ich potom uvádzajú dva elektrické motory s výkonom 250 W, vďaka ktorým môže vozítko dosiahnuť rýchlosť až 12 km/h. Sú napájané z výkonného akumulátora značky Samsung, ktorý zaisťuje dojazd až 40 km, a ďaleko tak svojou kvalitou, spoľahlivosťou, výdržou aj počtom nabíjacích cyklov predčí neznačkové batérie. Poteší aj relatívne krátka doba nabíjania, ktorá predstavuje maximálne 2 hodiny. Nabíjačku nájdete priamo v balení a stav batérie možno kontrolovať priamo na displeji umiestnenom na tele vozidla. Na rovnakom displeji možno vidieť aj aktuálnu rýchlosť. Priestranná, robustná konštrukcia a odolné masívne plasty sú jednou z predností tejto dvojkolky. S tým sa viaže aj skvelá nosnosť 120 kg. Vďaka tomu je vo svojej triede napred oproti konkurencii. Elektrická dvojkolka Windrunner Handy U2 je vybavená bezpečnostnými prvkami ako sú predné modré LED svetlá pre vyššiu viditeľnosť vozidla za zhoršených svetelných podmienok a ďalej robustnými blatníkmi, ktoré chránia proti odletujúcim kamienkom alebo striekajúcej vode. V neposlednom rade poteší aj praktický stojan, vďaka ktorému nemusíte dvojkolku pokladať celú na zem, v prípadne že zrovna nejazdíte. Pre bezpečnú jazdu odporúčame nosiť prilbu a chrániče. Technický popis: ovládanie prenášaním váhy elektronický stabilizačný systém nafukovacie pneumatiky modré LED svetlá (za červenými sklami) ukazovateľ rýchlosti a stavu batérie blatníky riadidlá stojanček veľkosť pneumatík: 10" (25,4 cm) maximálny sklon terénu: 15 stupňov svetlá výška: 65 mm rozmery: d56 x š30 x v102 cm výška riadidiel: 102 cm šírka riadidiel: 32 cm výkon motora: 2x250 W maximálna rýchlosť: 12 km/h maximálna dojazdová vzdialenosť: až 40 km (priemerná 25-30 km) batéria: Samsung, 4400 mAh, 36 V doba nabíjania: 120 minút minimálny počet nabíjacích cyklov batérie: až 2000 hmotnosť: 11,9 kg nosnosť: 120 kg nabíjačka súčasťou balenia vhodné do mesta na spevnené povrchy


 • Elektrická dvojkolka Windrunner Handy J1 biela
  Elektrická dvojkolka Windrunner Handy J1 biela

  Elektrická dvojkolka Windrunner Handy J1 je inteligentná balančná dvojkolka, ktorá sa ovláda len prenášaním váhy alebo nakláňaním. Disponuje totiž moderným elektronickým stabilizačným systémom, vďaka ktorému je jazda veľmi jednoduchá a jej zvládnutie je otázkou iba niekoľkých minút. A vďaka výškovo nastaviteľným riadidlám je ešte intuitívnejšie. Je ideálna pre..

  431.9 €
 • Elektrická dvojkolka Windrunner Handy X3 zelená
  Elektrická dvojkolka Windrunner Handy X3 zelená

  Elektrická dvojkolka Windrunner Handy X3 je unikátna elektrická balančné dvojkolka z novej generácie týchto strojov. Pre nezabudnuteľný pôžitok z jazdy je dvojkolka vybavená presnou riadiacou jednotkou hodnotiaca pohyb vodiča až 200 x za sekundu. Zaisťuje preto perfektné reakcie pri jazde. Dvojkolka je poháňaná dvoma silnými motormi o celkovom výkone 750 W. Od ostatných..

  1234.9 €
 • Elektrická dvojkolka Windrunner Handy X3 čierna
  Elektrická dvojkolka Windrunner Handy X3 čierna

  Elektrická dvojkolka Windrunner Handy X3 je unikátna elektrická balančné dvojkolka z novej generácie týchto strojov. Pre nezabudnuteľný pôžitok z jazdy je dvojkolka vybavená presnou riadiacou jednotkou hodnotiaca pohyb vodiča až 200 x za sekundu. Zaisťuje preto perfektné reakcie pri jazde. Dvojkolka je poháňaná dvoma silnými motormi o celkovom výkone 750 W. Od ostatných..

  1090.5 €© 2018 Športový tovar, outdoor vybavenie a športové potreby Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb