Informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Športová výživa | Energetické tyčinky
Dodávateľ:MAX SPORT
Cena:1.5 €

Proteínová oplátka MAX SPORT Legalized Kex je klenotom medzi fitness tyčinkami. Je bezlepkový, bohatý na bielkoviny a na zdravé tuky. Nízky obsah cukru ocenia aj športovci v redukčnej diéte. Proteínová oplátka MAX SPORT Legalized Kex obsahuje konopné semienka, kokosový olej a chlorelu. Predstavuje snack pre všetkých zdravo žijúcich ľudí. Technický popis: 33% proteínu len 1 g cukru bez lepku obsahuje konopné semienka a kokosový olej chlorella chia semienka hmotnosť: 45 g Nutričné hodnoty:   100 g 45 g Energetická hodnota kJ (kcal) 2323 kJ/559 kcal 1045 kJ/252 kcal Tuky 40 g 18 g  - z toho nasýtené mastné kyseliny 12 g 5 g Sacharidy 14 g 6 g  - z toho cukry 1,8 g 1 g Vláknina 6,3 g 2,9 g Bielkoviny 33 g 15 g Soľ 0,8 g 0,4 g Kyselina listová 200 mikrogramov 90 mikrogramov


 • Proteínová oplátka MAX SPORT Protein Kex 40g oriešok
  Proteínová oplátka MAX SPORT Protein Kex 40g oriešok

  Proteínová oplátka MAX SPORT Protein Kex je jedinečný výrobok svojho druhu na svete. Spája v sebe chuť tradičnej cukrovinky s parametrami najmodernejšieho fitness výrobku. Ak spojíte klasickú chuť cukrovinky a dáte jej parametre hodné sofistikovaného fitnes produktu, dostanete proteínovú oplátku MAX SPORT Protein Kex. Táto jedinečná kombinácia robí keks jedným z..

  1.1 €
 • Proteinová tyčinka MAX SPORT Legalized Bar 42g Konope
  Proteinová tyčinka MAX SPORT Legalized Bar 42g Konope

  Proteinová tyčinka MAX SPORT Legalized Bar je unikátny 100% prírodný produkt. Tyčinka je bohatá na rastlinné bielkoviny. Neobsahuje lepok ani ostatné alergény, je preto vhodná aj pre celiatikov. Pridané konopné semienka zvyšujú nutričné hodnoty a zlepšujú biologickú dostupnosť minerálov, vitamínov a bielkovín. Všetky použité ingrediencie boli spracované pod teplotou..

  1.5 €
 • Raw tyčinka MAX SPORT Raw Juicer 45g Peanut butter & jelly
  Raw tyčinka MAX SPORT Raw Juicer 45g Peanut butter & jelly

  Tyčinky MAX SPORT Raw Juicer sú vyrábané z datlí najvyššej kvality, ktoré sú mleté až tesne pred výrobou, aby sa zachovala ich čerstvosť a sú plnené šťavnatou náplňou, čo robí tento produkt výnimočným. Tento vegánsky a bezlepkový snack vytvára novú éru plnených raw tyčiniek a je k dispozícii v príchutiach, ktoré v sebe spájajú vynikajúcu chuť, najvyššiu..

  1.4 €© 2018 Športový tovar, outdoor vybavenie a športové potreby Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb