Detský elektroboard Windrunner Mini B2 Sharp

Detský elektroboard Windrunner Mini B2 Sharp
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Cyklistika | Bicykle
Dodávateľ:Insportline
Cena:259.3 €

Detský elektroboard Windrunner Mini B2 Sharp je inteligentné balančné vozítko pre deti, juniorov a ženy, ktoré sa ovláda len prenášaním váhy. Disponuje totiž moderným elektronickým stabilizačným systémom, vďaka ktorému je jazda veľmi jednoduchá a jej zvládnutie je otázkou iba niekoľkých minút. Je ideálny pre zábavné a nevšedné cestovanie po meste, chodníkoch alebo po sídlisku. K tomu elektroboardu dopomáhajú 4,5" bantamové kolesá, ktoré nemusíte nafukovať. Sú ideálne na spevnené povrchy a zvládnu stúpanie až do uhla 10°. Do chodu ich potom uvádzajú dva elektrické motory s výkonom 150 W, vďaka ktorým môže vozítko dosiahnuť rýchlosť až 6 km/h. Sú napájané z výkonného akumulátora značky Samsung, ktorý zaisťuje dojazd až 20 km, a ďaleko tak svojou kvalitou, spoľahlivosťou, výdržou aj počtom nabíjacích cyklov predčí neznačkové batérie. Poteší aj relatívne krátka doba nabíjania, ktorá činí maximálne 3 hodiny. Nabíjačku nájdete priamo v balení. Detský elektroboard Windrunner Mini B2 Sharp je vybavený robustnými blatníkmi, ktoré chránia proti odletujúcim kamienkom alebo striekajúcej vode. V neposlednom rade je výhodou nízka hmotnosť, atraktívne farebné spracovanie a futuristický dizajn. Pre bezpečnú jazdu odporúčame nosiť prilbu a chrániče. Technický popis: ovládanie prenášaním váhy elektronický stabilizačný systém bantamové pneumatiky blatníky protišmykové nášľapy futuristický dizajn veľkosť pneumatík: 4,5" (11,4 cm) maximálny sklon terénu: 10 stupňov svetlá výška: 25 mm rozmery: d16 x š50 x v15 cm výkon motora: 2x150 W maximálna rýchlosť: 6 km/h maximálna dojazdová vzdialenosť: až 20 km (priemerná 10-15 km) batéria: Samsung, 2200 mAh, 36 V doba nabíjania: 120-180 minút počet nabíjacích cyklov batérie: až 2000 hmotnosť: 4,5 kg nosnosť: 60 kg (minimálna odporúčaná hmotnosť: 10 kg) nabíjačka súčasťou balenia vhodné do mesta na spevnené povrchy


 • Dětský elektroboard Windrunner Mini B2 Art Barva Grafika
  Dětský elektroboard Windrunner Mini B2 Art Barva Grafika

  Dětský elektroboard Windrunner Mini B2 Art je chytré balanční vozítko pro děti, juniory a ženy, které se ovládá pouhým přenášením váhy. Disponuje totiž moderním elektronickým stabilizačním systémem, díky kterému je jízda velmi jednoduchá a její zvládnutí je otázkou pouhých několika minut. Je ideální pro zábavné a neotřelé cestování po městě, stezkách nebo po sídlišti. K..

  258.4 €
 • Dětský elektroboard Windrunner Mini B2 Barva zelená
  Dětský elektroboard Windrunner Mini B2 Barva zelená

  Dětský elektroboard Windrunner Mini B2 je chytré balanční vozítko pro děti, juniory a ženy, které se ovládá pouhým přenášením váhy. Disponuje totiž moderním elektronickým stabilizačním systémem, díky kterému je jízda velmi jednoduchá a její zvládnutí je otázkou pouhých několika minut. Je ideální pro zábavné a neotřelé cestování po městě, stezkách nebo po sídlišti. K..

  251.0 €
 • electroboard Windrunner Mini B2 Sharp
  electroboard Windrunner Mini B2 Sharp

  Detský elektroboard Windrunner Mini B2 Sharp je inteligentné balančné vozítko pre deti, juniorov a ženy, ktoré sa ovláda len prenášaním váhy. Disponuje totiž moderným elektronickým stabilizačným systémom, vďaka ktorému je jazda veľmi jednoduchá a jej zvládnutie je otázkou iba niekoľkých minút. Je ideálny pre zábavné a nevšedné cestovanie po meste, chodníkoch alebo po sídlisku. K tomu..

  259.3 €
 • Elektroboard Windrunner EVO Art Barva barevná grafika
  Elektroboard Windrunner EVO Art Barva barevná grafika

  Elektroboard Windrunner EVO Art je chytré balanční vozítko, které se ovládá pouhým přenášením váhy. Disponuje totiž moderním elektronickým stabilizačním systémem, díky kterému je jízda velmi jednoduchá a její zvládnutí je otázkou pouhých několika minut. Je ideální pro zábavné a neotřelé cestování po městě a stezkách, nicméně se hodí i pro přemisťování v rámci velkých..

  343.4 €
 • Elektroboard Windrunner Fun A1 Barva modrá
  Elektroboard Windrunner Fun A1 Barva modrá

  Elektroboard Windrunner Fun A1 je chytré balanční vozítko, které se ovládá pouhým přenášením váhy. Disponuje totiž moderním elektronickým stabilizačním systémem, díky kterému je jízda velmi jednoduchá a její zvládnutí je otázkou pouhých několika minut. Je ideální pro zábavné a neotřelé cestování po městě a stezkách, nicméně se hodí i pro přemisťování v rámci velkých..

  332.3 €© 2018 Športový tovar, outdoor vybavenie a športové potreby Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb