SWING Fitness gumy

SWING Fitness gumy
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Fitness | Ostatné fitness náradie
Dodávateľ:Spokey
Cena:7.06 €

fitness gumy - Tri stupne napätie: slabý, stredný, silný - Intenzívne farby: zelená, žltá, červená - Rozmery: 120 x 15 cm - V 1 balení sú 3ks


 • Master Swing Flexal Bar
  Master Swing Flexal Bar

  Aerobic tyč Swing Flexal Bar Aerobic tyč Swing Flexal Bar uvedená do kmitavého pohybu vyvolává vibrováním mimořádnou hloubkovou reakci těla - reflektorické napětí trupu, kterého vědomě nelze dosáhnout. Při tréninku s náčiním Flexal Bar pracují hluboké svaly zádové (vzpřimovače), veškeré břišní svalstvo jakož i pánevní dno proti působícímu kmitání.Určitý počet kmitů za..

  10.25 €
 • KHW Snow Swing Červená
  KHW Snow Swing Červená

  Dvojdielny tanier - bob pre mimoriadnu zábavu , viacúčelový športový nástroj . Možno používať súčasne ako jedným , tak aj dvoma jazdcami . Uvoľnením spojky a rozložením možno bob predĺžiť alebo z jedného bobu urobiť dva ! Možno spojiť aj niekoľko vetroňov dohromady a tak zvýšiť zábavu na snehu . Vďaka kruhovému tvaru umožnia jazdu na všetkých druhoch snehu a v akejkoľvek..

  15.39 €
 • BOUNCE - Fitness gumy (3ks)
  BOUNCE - Fitness gumy (3ks)

  Fitness gumy - Tři stupně napětí: slabý, střední, silný - Intenzivní barvy: zelená, žlutá, červená - Rozměry: 120 x 15 cm - v 1 balení jsou 3ks..

  17.54 €
 • Pružinový posilňovač 3 gumy Olpran fitness
  Pružinový posilňovač 3 gumy Olpran fitness

  Posilňovač je vhodný k posilňovaniu ramien, paží, hrudníka a chrbta. Cvičenie s ním je jednoduché a účinné...

  10 €
 • Power band JORDAN-Odporové gumy-Červená
  Power band JORDAN-Odporové gumy-Červená

  Rubber Band pružná guma pre funkčný tréning Vyrobený z latexu a žiadne švy Extrémne odolný Pre rýchlostné tréningy, rehabilitácia, agility cvičenia Špecifické cviky pre bojové športy (MMA) Dostupné v 6 veľkostiach Farba: Červená (1. úroveň) Dĺžka: 2 m Šírka: 1,3 m ..

  12.31 €© 2018 Športový tovar, outdoor vybavenie a športové potreby Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb