Windrunner Handy U2 zlatá Barva zlatá

Windrunner Handy U2 zlatá Barva zlatá
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Cyklistika | Bicykle
Dodávateľ:Windrunner
Cena:569.96 €

Elektrická dvojkolka Windrunner Handy U2 je šikovný balančný vozík, ktorý ovláda jednoduchým prenosom váhy. Disponuje moderným elektronickým stabilizačným systémom, ktorý je veľmi jednoduchý a jej ovládanie je otázkou iba niekoľkých minút. A díky výškově riaddítkům je ešte intuitívnejšia. Je ideálny pre zábavné a neotrénové cestovanie po meste a cestách, ale aj pre premiestnenie v rámci veľkých firemných areálov. K týmto dvojkolkám dopomáhajú 10-palcové pneumatiky, ktoré dokážu prekonať aj ľahké nerovnosti alebo stúpanie až do úhlu 15 °, do prevádzky sú uvedené dva elektromotory s výkonom 250 W, ktoré umožňujú vozidlu dosiahnuť rýchlosť až 12 km / h. z výkonného akumulátora značky Samsung, ktorý zabezpečuje až 40 km jazdy, svojou kvalitou, spoľahlivosťou, trvanlivosťou a počtom nabíjacích cyklov prevyšuje nepredajnú batériu, a to aj v pomerne krátkej dobe nabíjania, ktorá činí maximálne 2 hodiny. batéria môže byť kontrolovaná priamo na displeji umiestnenom na telese vozidla. Na aktuálnom displeji môžete vidieť i aktuálnu rýchlosť.   Prostorná, robustná konštrukcia a odolné masívne plasty sú jednou z výhod tejto dvojkolky. S hmotnosťou 120 kg. Díky tomu je vo svojej triede pred konkurenciou.   Elektrická dvojkolka Windrunner Handy U2 je vybavená bezpečnostnými prvkami ako predné modré LED svetlá pre vyššiu viditeľnosť vozidla za zhoršených svetelných podmienok a ďalej robustné mriežky, ktoré chránia pred odletujúcimi sa fliačmi alebo striekajúcou vodou. V neposlednom rade sa postará aj o praktický stojan, vďaka ktorému nemusíte dvojkolku pokladať celú krajinu, v prípade, že práve nechodíte.   Pre bezpečnú jazdu odporúčame nosiť helmu a chrániče.   Technický popis:   ovládanie prenosu váhy elektronický stabilizační systém nafukovacie pneumatiky modrá LED svetla (za červené sklá) ukazatel rýchlosti a stavu batérie blatníky riadidlá stojanček veľkosť pneumatiky: 10 "(25,4 cm) maximálna sklon terénu: 15 stupňov svetlá výška: 65 mm rozmery: d56 x š30 x v102 cm výška riaddíkov: 102 cm šírka riadidiel: 32 cm výkon motoru: 2x250 W maximálna rýchlosť: 12 km / h maximálna dojezdová vzdialenosť: do 40 km (priemerná 25-30 km) batéria: Samsung, 4400 mAh, 36 V doba nabíjania: 120 minút minimálny počet nabíjacích cyklov batérie: do 2000 hmotnosť: 11,9 kg nosnost: 120 kg nabíječka sú súčasťou balenia vhodné do mesta na spevnené povrchy


 • Windrunner Handy X3 černá Barva zelená
  Windrunner Handy X3 černá Barva zelená

  Elektrická dvojkolka Windrunner Handy X3 je jedinečná elektrická balančná dvojkolka z novej generácie týchto strojov. Pro nezapomenutelný požitek z jízdy je dvojkolka vybavena presnou riadiacou jednotkou vyhodnocujúcou pohyb vodiča až 200 x za vteřinu. Zajišťuje preto perfektnú reakciu pri jazde. Dvoukolka je poháňaná dvoma silnými motormi o celkovej sile 750 W. Od ostatných dvojkolesiek je už..

  1108. €
 • Elektrická dvoukolka Windrunner Handy J1 Barva bílá
  Elektrická dvoukolka Windrunner Handy J1 Barva bílá

  Elektrická dvoukolka Windrunner Handy J1 je chytré balanční vozítko, které se ovládá pouhým přenášením váhy nebo nakláněním. Disponuje totiž moderním elektronickým stabilizačním systémem, díky kterému je jízda velmi jednoduchá a její zvládnutí je otázkou pouhých několika minut. A díky výškově nastavitelným řídítkům je ještě intuitivnější. Je ideální pro zábavné a..

  398.86 €
 • Kolečkové brusle SULOV HAWK 9,1, zlatá Kolečkové brusle SULOV HAWK vel.S 32-35, zlatá
  Kolečkové brusle SULOV HAWK 9,1, zlatá Kolečkové brusle SULOV HAWK vel.S 32-35, zlatá

  Hawk je nejvyšší metou v řadě nastavitelných bruslí. Přední jednotlačítkový mechanismus AutoSelect umožňuje velmi snadnou přestavitelnost na 3 velikosti. Brusle je vybavená boční ventilací Hliníkové šasi perfektně přenášející sílu pro odraz a maximálně pohodlná bota doplněná stylovým designem dělají z Hawku nepostradatelnou výbavu mladého zkušeného jezdce. Podvozek:..

  51.72 €
 • Biolampa Handy cure - nízkoúrovňový pulzný laser
  Biolampa Handy cure - nízkoúrovňový pulzný laser

  Léčba s Handy Cure urychluje zotavení zanícené tkáně, obnovu buněk a zlepšuje mikro-cirkulaci. Handy Cure je zařízení nízkoúrovňové laser terapie, které kombinuje nízkou úroveňpulzního laserového záření, pulzní infračervené záření, viditelné červené světloastatické magnetické pole. Tytozáření společně poskytujísynergickéterapeutické účinky. Bylo prokázáno, že spojení..

  227.9 €
 • Elektroboard Windrunner EVO Art Barva barevná grafika
  Elektroboard Windrunner EVO Art Barva barevná grafika

  Elektroboard Windrunner EVO Art je chytré balanční vozítko, které se ovládá pouhým přenášením váhy. Disponuje totiž moderním elektronickým stabilizačním systémem, díky kterému je jízda velmi jednoduchá a její zvládnutí je otázkou pouhých několika minut. Je ideální pro zábavné a neotřelé cestování po městě a stezkách, nicméně se hodí i pro přemisťování v rámci velkých..

  343.4 €© 2018 Športový tovar, outdoor vybavenie a športové potreby Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb