electroboard Windrunner Mini B2 Sharp

electroboard Windrunner Mini B2 Sharp
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Cyklistika | Bicykle
Dodávateľ:Windrunner
Cena:259.3 €

Detský elektroboard Windrunner Mini B2 Sharp je inteligentné balančné vozítko pre deti, juniorov a ženy, ktoré sa ovláda len prenášaním váhy. Disponuje totiž moderným elektronickým stabilizačným systémom, vďaka ktorému je jazda veľmi jednoduchá a jej zvládnutie je otázkou iba niekoľkých minút. Je ideálny pre zábavné a nevšedné cestovanie po meste, chodníkoch alebo po sídlisku. K tomu elektroboardu dopomáhajú 4,5" bantamové kolesá, ktoré nemusíte nafukovať. Sú ideálne na spevnené povrchy a zvládnu stúpanie až do uhla 10°. Do chodu ich potom uvádzajú dva elektrické motory s výkonom 150 W, vďaka ktorým môže vozítko dosiahnuť rýchlosť až 6 km/h. Sú napájané z výkonného akumulátora značky Samsung, ktorý zaisťuje dojazd až 20 km, a ďaleko tak svojou kvalitou, spoľahlivosťou, výdržou aj počtom nabíjacích cyklov predčí neznačkové batérie. Poteší aj relatívne krátka doba nabíjania, ktorá činí maximálne 3 hodiny. Nabíjačku nájdete priamo v balení. Detský elektroboard Windrunner Mini B2 Sharp je vybavený robustnými blatníkmi, ktoré chránia proti odletujúcim kamienkom alebo striekajúcej vode. V neposlednom rade je výhodou nízka hmotnosť, atraktívne farebné spracovanie a futuristický dizajn. Pre bezpečnú jazdu odporúčame nosiť prilbu a chrániče. Technický popis: ovládanie prenášaním váhy elektronický stabilizačný systém bantamové pneumatiky blatníky protišmykové nášľapy futuristický dizajn veľkosť pneumatík: 4,5" (11,4 cm) maximálny sklon terénu: 10 stupňov svetlá výška: 25 mm rozmery: d16 x š50 x v15 cm výkon motora: 2x150 W maximálna rýchlosť: 6 km/h maximálna dojazdová vzdialenosť: až 20 km (priemerná 10-15 km) batéria: Samsung, 2200 mAh, 36 V doba nabíjania: 120-180 minút počet nabíjacích cyklov batérie: až 2000 hmotnosť: 4,5 kg nosnosť: 60 kg (minimálna odporúčaná hmotnosť: 10 kg) nabíjačka súčasťou balenia vhodné do mesta na spevnené povrchy


 • Detský elektroboard Windrunner Mini B2 Sharp
  Detský elektroboard Windrunner Mini B2 Sharp

  Detský elektroboard Windrunner Mini B2 Sharp je inteligentné balančné vozítko pre deti, juniorov a ženy, ktoré sa ovláda len prenášaním váhy. Disponuje totiž moderným elektronickým stabilizačným systémom, vďaka ktorému je jazda veľmi jednoduchá a jej zvládnutie je otázkou iba niekoľkých minút. Je ideálny pre zábavné a nevšedné cestovanie po meste, chodníkoch alebo po sídlisku. K tomu..

  259.3 €
 • electroboard Windrunner Mini B2 Art grafika Barva Grafika
  electroboard Windrunner Mini B2 Art grafika Barva Grafika

  Dětský elektroboard Windrunner Mini B2 Art je chytré balančné vozidlo pre deti, juniory a ženy, ktoré ovláda iba prenosom váhy. Disponuje moderným elektronickým stabilizačným systémom, ktorý je veľmi jednoduchý a jej ovládanie je otázkou iba niekoľkých minút. Je ideálny pre zábavné a neotrelé cestovanie po meste, cestách alebo po sídlišti. K tomuto elektroboardu dopomáhají 4,5..

  258.4 €
 • electroboard Windrunner Mini B2 Art grafika Barva modrá
  electroboard Windrunner Mini B2 Art grafika Barva modrá

              2042/5000   Přeložit z jazyka: čeština   Dětský elektroboard Windrunner Mini B2 je chytré balančné vozidlo pre deti, juniory a ženy, ktoré ovláda iba prenosom váhy. Disponuje moderným elektronickým stabilizačným systémom, ktorý je veľmi jednoduchý a jej ovládanie je otázkou iba niekoľkých minút. Je ideálny pre zábavné a neotrelé cestovanie po..

  258.17 €
 • Electroboard Windrunner Fun A1 Art grafika Barva carbon look
  Electroboard Windrunner Fun A1 Art grafika Barva carbon look

  Elektroboard Windrunner Fun A1 Art je šikovný balančný vozík, ktorý ovláda iba prenosom váhy. Disponuje moderným elektronickým stabilizačným systémom, ktorý je veľmi jednoduchý a jej ovládanie je otázkou iba niekoľkých minút. Je ideálny pre zábavné a neotrénové cestovanie po meste a cestách, ale aj pre premiestnenie v rámci veľkých firemných areálov. K tomuto dvojkolce dopomáhají 10..

  350.8 €
 • Electroboard Windrunner EVO Art červená Barva barevná grafika
  Electroboard Windrunner EVO Art červená Barva barevná grafika

  Elektroboard Windrunner EVO Art je chytré balančné vozidlo, ktoré ovláda iba prenosom váhy. Disponuje moderným elektronickým stabilizačným systémom, ktorý je veľmi jednoduchý a jej ovládanie je otázkou iba niekoľkých minút. Je ideálny pre zábavné a neotrénové cestovanie po meste a cestách, ale aj pre premiestnenie v rámci veľkých firemných areálov. K tomuto dvojkolce dopomáhají 10..

  364.64 €© 2018 Športový tovar, outdoor vybavenie a športové potreby Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb