Prečo s výmenou plastových okien staviť na Ekoprofil?

Plastové okná nie sú už ničím prevratným, montujú sa takmer všade, či už ide o byty, domy, kancelárie, obchodné budovy – jednoducho sa s nimi stretnete na každom kroku. Ich kvalita je ale oveľa lepšia ako pred niekoľkými rokmi. Moderné plastové okná sú už v podstate high-tech produkt. Chystáte sa vymeniť staré za nové? Obráťte sa na Ekoprofil!

Prečo s výmenou plastových okien staviť na Ekoprofil?
(zdroj: unsplash.com)

Prečo práve okná od firmy Ekoprofil?

Všetko má svoju životnosť a možno vás už dlho trápi opotrebované tesnenie na plastové okná, kvôli ktorému je vnútro medzi sklami zarosené, samotné okno prestáva plniť svoju funkciu, zateká, množí sa v ňom pleseň a nedostatočne izoluje.

A problémy sa vracajú aj napriek tomu, že u vás bol už niekoľkokrát opravár. Nuž, život starých okien sa nedá predlžovať navždy, preto je potrebné zvážiť výmenu. Keď si spočítate, koľko ste zaplatili za všetky opravy, asi nebudete veľmi nadšení.

Plastové okná od firmy Ekoprofil sú stávkou na istotu, pretože sú navrhnuté tak, aby ste mali vystarané na desiatky rokov. Vzhľadom na vysokú kvalitu, pekný dizajn a požadovanú funkčnosť je cena aj cena adekvátna. Veľa ľudí si vyberá najmä podľa ceny, avšak často sa na svojich rozhodnutiach popália, keďže podozrivo lacné produkty sú vo väčšine prípadov nekvalitné a zakrátko sa opotrebujú.

Čím sa vyznačujú okná od Ekoprofilu?

Na ich výrobu sa používajú profilové rady renomovaných značiek, ako Salamander, Veka, Aluplast, Rehau či Deceuninck, ktoré vynikajú výbornou odolnosťou voči nepriaznivým poveternostným podmienkam, dlhotrvácnosťou, stabilitou, špičkovou zvukovo-tepelnou izoláciou a nárazuvzdornosťou. Výrobca tieto vlastnosti dosiahol použitím overených materiálových komponentov a moderných výrobných technológií.

Zákazníci tak nemusia riešiť prefukovanie, problémy s otváraním a zatváraním, vlhnutie z vnútornej strany a rýchlym opotrebovaním. O vysokú odolnosť sa starajú obvodové bezpečnostné kovania od spoľahlivých výrobcov – Roto, Gu, Winkhaus či Maco, ktoré disponujú galvanickou povrchovou úpravou s možnosťou mikroventilácie. Kvalitné okná sú úsporné, čo oceníte hlavne v zimnom období. Dvojité alebo trojité tesnenie bráni unikaniu tepla z interiéru, takže tepelná energia nepôjde len tak, „do luftu”.

Široká škála, z ktorej si iste vyberiete

Kedysi bolo bežné, že všetky plastové okná boli biele. Doba našťastie pokročila a môžete si vybrať až zo 26 typov od 7 značiek a celkovo z 48 farebných variantov. V bohatej ponuke nájdu to svoje aj tí najnáročnejší zákazníci, ktorí chcú mať svoje bývanie dotiahnuté do dokonalosti nielen po funkčnej, ale aj po dizajnovej stránke.

Pridaná hodnota

Za zmienku stojí aj fakt, že okná od Ekoprofilu je možné zaobstarať si v balíku Security+, ktorý zahŕňa bezpečnostnú kľučku, kovanie so zvýšenou odolnosťou voči vlámaniu a magnetické detektory, ktoré môžete pripojiť na ústredňu poplašného systému.

A aby ste mali istotu, že montáž bola kvalitne odvedená, pracovníci vám ju priamo vo vašom domove bezplatne potvrdia snímkami z videokamery. V prípade zistenia nedostatkov ich, samozrejme, zadarmo ihneď opravia. Zákazníkov poteší aj program celoživotnej starostlivosti a 12-ročná prémiová záruka!

Komerčný článok