Autokoberce nie sú len praktickým doplnkom. Sú ukážkou vášho vkusu

Tiež patríte k tej časti populácie, pre ktorú je neporiadok úplnou nočnou morou? Neporiadok má však veľa podôb a nemusí byť len v dome či na pracovisku. Aj také auto by vedelo o nánosoch blata, vody či iných nečistôt písať romány. V prípade auta však existuje v boji s neporiadkom veľmi účinná zbraň, a tou sú rohože do auta. Jednoduché, efektívne, vkusné a takmer nevyhnutné.

Autokoberce nie sú len praktickým doplnkom. Sú ukážkou vášho vkusu
(zdroj: komerčný článok)

Nie je rohož ako rohož

Ak si myslíte, že rohože sú prežitok a v celkovom dizajne auta pôsobia skôr nevkusne a rušivo, pozrime sa na tému inak. Moderné autokoberce sú vyrábané tak, aby svojím vzhľadom, materiálom a kvalitou úzko spolupracovali na celkovom dizajne interiéru auta. Pre každý model, každú veľkosť a typ existuje ten správny variant, ktorý okrem toho, že dokáže zachytiť väčšinu nečistôt z vonkajšieho prostredia a nerozptyľovať ich po celom interiéri či podlahe, plní aj svoju estetickú stránku. A preto si môžete zvoliť medzi kvalitnými gumovými koberčekmi či trochu viac štýlovými textilnými autokobercami. Môžu sa líšiť vzhľadom, materiálmi, ale všetky si svoju prvoradú funkciu plní dokonale – chránia podlahu vozidla pred vlhkosťou a nečistotami.

A pre tých náročnejších sú tu autokoberce, pri ktorých je možná vlastná voľba farebnej schémy a vďaka vyhotoveniu na mieru dodajú interiéru vozidla ešte reprezentatívnejší a elegantnejší vzhľad. Efektný vzhľad však ide ruka v ruke s jednoduchým čistením a udržiavaním. Stačí vystriekať vodou a uschnú, ani sa nenazdáte. Ak si stále myslíte, že autokoberce sú len praktický a účelový doplnok auta, pozrite sa na ich detailnú ponuku. Zistíte, že okrem klasických gumových autokobercov môžete dať svojmu autu aj celkom nový, reprezentatívny imidž.

Chrániť treba aj úložný priestor auta!

Áno, často sú to práve úložné priestory, kde je pravdepodobnosť znečistenia najvyššia. Pre niekoho slúžia ako odkladací priestor na pracovnú tašku či kabát, ale väčšina si v kufri auta nosí svoje nákupy, špinavú obuv z túry či rôzny stavebný alebo záhradný tovar. Význam vaničiek do kufra tak v tomto priestore auta stúpa o to viac. Vane do kufra sú vyrobené presne na mieru pre každý konkrétny model auta, a preto dokonale lícujú celú plochu kufra. Vyvýšené okraje po celom obvode nedovolia nečistotám a vode preniknúť pod jeho povrch a spoľahlivo ochránia podlahovú plochu celého úložného priestoru. Treba tiež podotknúť, že vďaka odolnému plastu sa jednoducho čistia a vydržia naozaj dlho.

Vnútorné priestory auta dopĺňajú jeho vonkajší vzhľad. Sú vizitkou nielen automobilových dizajnérov a návrhárov, ale aj vodičov. Vždy čisté autokoberce tak nielen znásobujú zážitok z jazdy, ale sú odrazom vášho dobrého vkusu a poriadkumilovnosti.

Komerčný článok