Dlhotrvajúce rúže či vykontúrovanie pier? Získajte dokonalé pery!

Výhodou dlhotrvajúcich rúžov je, že si nemusíte každú chvíľu pery dokresľovať a hlavne „dorábať“, ak máte trochu prekreslené okraje. Ideálne na zväčšovanie pier je použiť trochu tmavšie rúže, ktoré zakryjú pomyslenú hranu pier a viete s nimi viac pracovať.

Dlhotrvajúce rúže či vykontúrovanie pier? Získajte dokonalé pery!
Dlhotrvajúce rúže či vykontúrovanie pier? Získajte dokonalé pery! (zdroj: unsplash.com)

Vykontúrovanie pier

Áno, možno to znie trošku šialene, ale aj pery sa dajú kontúrovať tak, aby opticky pôsobili väčšie. Postup pri tejto metóde je nasledovný: kontúrkou pery obkreslite až nad hrany, použite tmavšiu kontúrku a do stratena vyblendujte až k stredu pier s bledším odtieňom rúžu či ceruzky. Ideálne je robiť celý proces s nude farbami.

Do stredu pier naneste trochu korektoru a zapracujte do stratena. Následne so štetcom na oči (známy ako blending štetec) jemne naneste tmavý očný tieň presne do stredu pod okraj pier, aby ste vytvorili pomyselný tieň pod perami, čím vytvoríte dojem plnšej spodnej pery.

Krôčik po krôčiku

Nezabudnite, že kontúrka je dôležitá, lesk zväčšuje, ak dlhotrvajúci rúž tak tmavší pri zväčšovaní a vykontúrovať sa dá nie len tvár, ale aj pery. Nepotrebujete invazívne zákroky, ktoré možno časom budete ľutovať. Treba si pomôcť s tým, čo trh ponúka bez bolesti a oveľa lacnejšie.