Tento rok si dovolenku v Dubaji môže dovoliť každý

Dva roky sme si dávali pozor na svoje zdravie a mnohí takmer nikam necestovali. Aké výhody nám to prinieslo? Mohli sme si šetriť na luxusnú dovolenku, ktorú by sme si možno predtým nedovolili. Dovolenka v Dubaji taká rozhodne je.

Tento rok si dovolenku v Dubaji môže dovoliť každý
(zdroj: komerčný článok)

Povedzte sýýýýýr v Dubaji

Po uvoľnení pandemických opatrení sa obľúbené turistické lokality opäť zaplavili množstvom turistov. Bežné strediská v Taliansku, Chorvátsku alebo Španielsku ste možno už navštívili a určite aj vaši známi. Čo takto tento rok staviť na čosi atraktívnejšie a zvoliť si takú destináciu, s ktorou sa vám len tak hocikto nepochváli? Fotografie z Dubaja predsa nemusia mať len topmodelky a celebrity, každý z nás má šancu uvidieť toto mesto na vlastné oči a zažiť výhľady a služby, na aké sa nezabúda. Dubaj sa postará o rozprávkovú dovolenku jednotlivcom, zamilovaným párikom aj rodinám s deťmi. Hotel Atlantis The Palm, z ktorého to máte na pláž len krôčik, poskytuje hosťom aj veľké rodinné izby a výnimkou nie je ani prítomnosť detského ihriska či opatrovateľské služby. A tak sa ľahko stane, že kým si mamička s oteckom užívajú romantické chvíle na pláži, ich deti sa zatiaľ bezpečne zabavia v detskom klube. Aj takto sa dá predstaviť nerušený oddych.

Čoho sa na dovolenke v Dubaji dočkáte

Dubaj, to nie sú len luxusné budovy a bohatá klientela v hoteloch či reštauráciách. Keď sa tam ocitnete, nik nemusí vedieť, aký máte spoločenský status, ani to, koľko ste si na dovolenku šetrili. Čisté more, udržiavané súkromné pláže, bezchybný servis v reštauráciách. Tu sa nudiť nebudete. Či navštívite delfinárium, aquapark, svet akvárií, alebo sa budete tešiť z nôh namočených v mori, Dubaj vás privedie na celkom nové myšlienky. V hoteli Altantis The Palm máte možnosť navštíviť salón krásy, čistiareň i tenisové kurty, no vzhľadom na jeho veľkosť vás neprekvapí ani prítomnosť 17 reštaurácií v rámci komplexu či rôzne druhy obchodov a prevádzok poskytujúcich služby. Päťhviezdičkový plážový hotel v Dubaji sa vám postará o nezabudnuteľné zážitky z dovolenky.

Komerčný článok