Vyskúšajte netradičné ubytovanie v korunách stromov

Takmer každý z nás sníval ako dieťa o tom, že raz bude mať domček na strome. Vysoko v korunách stromov, odkiaľ sa bude dať na svet pozerať z vtáčej perspektívy. Vychutnať si ničím nerušený život, obďaleč od civilizácie, môžete teraz aj vy. Na Slovensku vyrástlo niekoľko jedinečných ubytovaní, kde môžete z korún stromov počúvať ticho a sledovať návštevu zvieracích hostí.

Vyskúšajte netradičné ubytovanie v korunách stromov
(zdroj: pixabay.com)

OAKTREE

Prvý domček z nášho výberu sa nachádza v lesnatej časti neďaleko Modry na malebnom úpätí Malých Karpát. Interiér je vybavený elektrickou sieťou, kuchynským zariadením a umývadlom. Počas sparných dní je k dispozícii vonkajšia sprcha. Suchá toaleta sa nachádza v bezprostrednej blízkosti domčeka. Ak ste milovníci grilovania, odporúčame využiť prírodné ohnisko s osadeným roštom. Vďaka svojej polohe je OAKTREE ubytovanie vhodné pre tých, ktorí rozmýšľajú kam na výlet do prírody. Navštívte napríklad jeden z najzachovalejších hradov Malých Karpát – Červený Kameň alebo modernú rozhľadňu Veľká Homoľa (709 m).

WILDHOUSE

V očarujúcom prostredí Donovál vyrástli rovno 3 stromodomy. Ak si chcete splniť detský sen, Wildhouse je ako stvorený pre vás. Zaujme svojou neobyčajnou prírodou Národného Parku Veľká Fatra a očarujúcou panorámou. Aby domčeky ladili s heslom „návrat k prírode“, nie sú vybavené elektrinou ani tečúcou vodou. Vďaka tomu tu môžete zažiť pravú noc v srdci divokej prírody. Ak už máte dosť preplnených hotelov alebo penziónov, Wildhouse na Donovaloch je tou pravou voľbou pri otázke kam na výlet Stredné Slovensko.

TREEHOUSE

Užívať si ničím nerušený spánok uprostred lesa so zapálenými sviečkami, tajuplnými zvukmi prírody a šumom lístia je snom každého pôžitkára. Takúto romantickú a dobrodružnú noc môžete zažiť v Treehouse neďaleko Trenčianskych Teplíc. Vďaka jeho polohe je domček vhodný pre výlety s deťmi. Neďaleko nájdete kúpeľný park s množstvom atrakcií pre vaše ratolesti. Výnimočný zážitok z ubytovania je násobený bohatými raňajkami, ktoré si ráno vytiahnete pomocou lana.

Na čo čakáte? Zahoďte za hlavu šialený mestský zhon a užite si totálnu pohodu v jednom z týchto jedinečných ubytovaní.

Komerčný článok