Pohodlné cestovanie do Viedne a na letisko Schwechat

Napriek korone cestovanie do zahraničia ostáva medzi Slovákmi populárne. Či už sa jedná o dovolenky alebo zahraničné služobné cesty, lietať sme neprestali. Ak rozmýšľate ako sa dostať na obľúbené letisko do Schwechatu, máme pre Vás zaujímavú alternatívu k bežným možnostiam.

Pohodlné cestovanie do Viedne a na letisko Schwechat
Pohodlné cestovanie do Viedne a na letisko Schwechat (zdroj: unsplash.com)

Ktoré sú to tie bežné možnosti prepravy? Asi ako prvá každého napadne individuálna doprava na letisko. Toto má svoje výhody ale zároveň aj viaceré nevýhody. K tým patrí potreba parkovania na letisku počas doby kým sme v zahraničí. A ceny parkovného na letiskách patria k tým najvyšším vôbec. Pre niekoho je nevýhoda aj potreba šoférovať. Ak máte let v nočných alebo skorých ranných hodinách, je potrebné šoférovať po tme. Niekedy Vás odvezie kamarát alebo niekto z rodiny ale ani to nie je vždy možné. Ďalšia možnosť je verejná hromadná doprava. Tá je síce najlacnejšia, ale platíte za to časom. Trvá totiž to najdlhšie. V dnešnej coronovej dobe navyše verejná doprava môže byť riziková z dôvodu veľkého množstva ľudí na jednom uzavretom mieste.

Alternatívou k týmto druhom dopravy je služba taxi Bratislava Vienna airport. Ako už názov napovedá jedná sa o taxi na Schwechat. Takáto forma individuálnej dopravy je čoraz viac obľúbená medzi cestujúcimi z Viedenského letiska. Je to doprava veľmi rýchla. Transfer na letisko z Bratislavy trvá iba niečo cez pol hodinu. Zároveň je samotná cesta veľmi pohodlná vďaka moderným a kvalitným autám a tiež bezpečná vďaka skúseným vodičom. Ceny sa pohybujú už od 45 Euro za jednu cestu v závislosti od vyzdvihnutia a typu auta. Je možné využiť autá s kapacitou 4 alebo 8 cestujúcich plus šofér. Autá sú samozrejme kvalitne upratané a moderné. Vyskúšajte jeden krát a inak už na letisko cestovať nebudete.

Komerčný článok