Sklenené zábradlia dopĺňajú eleganciu novostavieb

Sklenené zábradlia predstavujú módny trend súčasnej architektúry. Dizajnové zábradlia zo skla môžu byť použité vo vonkajších i vnútorných priestoroch. Sklofix ponúka doslova neobmedzené možnosti!

Hľadáte komplexné riešenie? Ak zveríte svoje bývanie do rúk odborníkov zo Sklofix, postarajú sa o všetko od návrhu až po samotnú realizáciu. Každý priestor má svoje riešenie, na výber máte viacero systémov, variant kovania a kotvenia. Bezpečnosť je vždy na prvom mieste, použitie odolných bezpečnostných skiel je samozrejmosťou. To, či stavíte na (ne)priehľadné, priesvitné, matné alebo farebné sklá, je na vás. Sklo ako prvok svojou transparentnosťou nezaťažuje žiaden priestor, pôsobí ľahko, vzdušne, elegantne a veľmi čisto v celom interiéri i exteriéri, kde je absolútne nerušivým detailom.

Sklenené zábradlia dopĺňajú eleganciu novostavieb
Sklenené zábradlia dopĺňajú eleganciu novostavieb (zdroj: komerčný článok)

Sklenené zábradlie dodá šmrnc každej terase alebo balkónu

Veľkej obľube sa teší pri francúzskych oknách, kde nijako neruší výhľad z okna. Sklo je síce „neviditeľné“, no zachováva všetky funkčné a bezpečnostné prvky klasického zábradlia. Tento tradičný prírodný materiál získava na popularite čoraz viac aj vďaka tomu, že ide o netoxický materiál, ktorý je šetrný k životnému prostrediu.

Sklenené zábradlia dopĺňajú eleganciu novostavieb
(zdroj: komerčný článok)

Prečo staviť na Sklofix?

Firma s dlhoročnou tradíciou a niekoľkými kamennými prevádzkami ponúka veľmi individuálny prístup k požiadavkám zákazníka, atypické a neštandardné riešenia sú pre skúsených odborníkov bežnou praxou . Pri realizácii sa môžete spoľahnúť na rýchlosť, čistotu a kvalitu prevedenia. Stovky spokojných zákazníkov sú dôkazom toho, že roky praxe sa jednoducho nedajú nahradiť ničím iným – práve množstvo realizácií v kombinácii s prvotriednymi technológiami sú dôkazom toho, že Sklofix právom patrí k popredným slovenským značkám. Ak sa chystáte vybaviť vašu terasu, balkón alebo lodžiu skleneným zábradlím, rozhodne stavte na tých najpovolanejších – odborníkov zo Sklofix.

Komerčný článok